Knihy a CD

Knihy:

Pan Guův Mystický Qigong (Wen Wei Ou)

- základní příručka cvičení Pangu Shengong. Je vhodným doplněním kurzu pohybové formy Pan Gu Shen Gong, avšak nenahrazuje účast na kurzu. Obsah: kompletní sestava PGSG, nejčastjší otázky a odpovědi, teorie a filosofie PGSG. Cena: 200,-Kč. Možno zakoupit během kurzu nebo dobírkou (poštovné a balné nejsou v ceně).

Připravujeme v nejbližší době:

Path of Life I ( Cesta života 1 ) - první část autobiografie Mistra Ou Wen Wei a jeho setkání s Pangu. Kniha plná důležitých odpovědí ke cvičení PGSG k pochopení cvičební rutiny. Samotné čtení vyvoláva léčebné účinky na lidský organismus. 

Path of Life II ( Cesta života 2 ) - pokračování autobiografické léčivé knihy Mistra Ou Wen Wei o vývoji lidstva a celého Vesmíru. 

Path of Life III ( Cesta života 3 ) - třetí díl autobiografické knihy Mistra Ou Wen Wei, pojednávající vizi o šťastné budoucnosti celého lidstva.

CD:

Pan Gu Shen Gong - Prakticing Music ( instruktážní CD )

- nahrávka instruktáže cvičení pohybové formy s průvodním slovem Mistra Ou Wen Wei. Celé dvaceriminutové cvičení s Mistrem ve třech jazykových mutacích - angličtině, mandarínštině a kantonštině. vynikající pomůcka pro začatečníky nebo pro cvičení ve skupině. Délka celého CD: 65minut.

Cena: 250,-Kč (Možno zakoupit během kurzu nebo na dobírku - poštovné a balné nejsou v ceně)

 

Healing Songs - special edition ( Léčivé písně - terapeutické CD )

Cena: 500,-Kč

Healing chants I ( Léčivé zpěvy 1 - terapeutické CD )

Cena: 750,-Kč

Healing chants II ( Léčivé zpěvy 2 - terapeutické CD ) 

Cena: 750,-Kč

Léčivé písně a chorály Mistra Ou mi přináší hlubší úroveň štěstí a klidu...

"Od roku 2006 jsem začala poslouchat a zpívat písně Mistra Ou. Líbily se mi jejich bohaté a smysluplné texty, elegantní a příjemné melodie, stejně tak jako hluboký a rezonující hlas Mistra Ou. Čím více jsem poslouchala jeho písně, tím více se mi líbily. Cítila jsem, že můžu snadno vstoupit do mírumilovnějšího a šťastnějšího stavu, kterého jsem běžně dosáhnout nemohla. Také jsem cítila, že mi jeho písně dávají mnoho energie, naplňují mě láskou a péčí. Poté, co jsem se naučila určitou píseň, jsem si uvědomila, že jsem získala něco, co bych se jinak nikdy dříve naučit nemohla a písně mi postupně pomohly otevřít své srdce a prohloubily mé cítění ke všemu kolem mě. Rostla jsem duchovně. Léčivá hudba Mistra Ou mi umožňuje se nejenom cítit mírumilovněji a příjemně, ale také mi pomáhá obnovit mou energii ve velmi krátkém časovém období. Po stresu z celodenního učení se můžu osvěžit a obnovit mou energii během dvacetiminutové cesty domů, posloucháním písní a chorálů Mistra Ou". ( Jessica Lin )

Pozn.: Není nutné rozumět obsahu písní Mistra Ou, léčivý účinek je obsažen více i v náladě a vibracích jednotlivých skladeb.

 

V případě Vašeho zájmu o knihy a CD uvedené výše nám prosím napište na e-mail info@pangushengong.cz a my Vaši žádost obratem vyřídíme.