Pokročilé kurzy

 

Mezi naše pokročilé kurzy patří:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Léčivé schopnosti – rozvíjení schopností PGSG léčitelského Čchi-kungu

POPIS KURZU:

Mistr Ou, Wen Wei vysvětluje cesty léčení s Čchi a naučí vás základní léčebné metody, jež můžete použít během praktikování.

U mnoha jiných forem Čchi-kungu je vyžadováno, aby je člověk cvičil léta předtím, než bude schopný poskytovat Čchi léčení. S PGSG se můžete stát léčitelem hned poté, co se naučíte Pohybovou formu a Léčitelské schopnosti. Tak dlouho, dokud následujete instrukce Mistra Ou, bude Vaše léčení mocné a účinné.

 

PŘEDPOKLADY:

Pohybová forma PGSG

 

CENA:

1 800 Kč

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Jsou 4 způsoby, jak se naučit léčivé schopnosti:

 • Soukromá učební lekce s Mistrem Ou, Wen Wei. Zavolejte, prosím,  pro domluvení schůzky. Učební lekce trvá přibližně jednu hodinu.
 • Přednáška o Léčivých schopnostech od Mistra Ou, Wen Wei. Mistr Ou pořádá workshopy a přednášky na různých místech. Zkontrolujte si, prosím, jeho plán pro nalezení nejlepšího místa a času pro vás.
 • Korespondenční kurz poskytovaný hlavní kanceláří Pangu Shengongu v San Franciscu. 
 • Učební lekce s kterýmkoli z instruktorů Pangu Shengong Léčivých schopností. Kontaktujte nás pro nalezení nejbližšího instruktora pro vás.

 

CO DOSTANETE:

 1. Léčivé schopnosti jsou předávány těm, kteří mají zájem pomáhat ostatním se zotavit z širokého spektra zdravotních problémů a zranění; za použití přímých léčivých schopností (z osoby na osobu) a schopností na dálku.
 2. Účastníkům je vyslána energie ke zlepšení jejich rozvoje diagnostických a ošetřovacích schopností.
 3. Tento kurz pomáhá jak začátečníkům, tak pokročilým praktikujícím ve zlepšování jejich léčivých schopností; opakování je silně doporučováno.
 4. Pokud projdete skrze celý nahoře zmíněný proces, budete schopní poskytovat lidem Čchi léčení s Pangu Shengong léčivými dovednostmi a energií.
 5. Pro korespondenční kurz dostanete některé další předměty včetně brožury s instrukcemi nastiňujícími Léčivé schopnosti a DVD s přednáškou o Léčivých schopnostech od Mistra Ou.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozvíjení intuice

POPIS KURZU:

Tento kurz je pokračování Nepohybové formy, je zároveň přednáškou a také speciálním vizualizačním průvodcem navrženým k rozvoji intuice. Tato přednáška praktikujícím pomůže k většímu porozumění Nepohybové formy Pangu Shengongu. Mistr Ou povede obecenstvo k prozkoumání světa za nám známým fyzickým světem. Účastnici mohou spatřit krásu budoucího světa nebo rozvíjení vesmíru, nebo dokonce ochutnat některé lahodné ovoce… Mistr Ou má konverzaci s Pangu neustále již od roku 1974, ve své hlavě viděl a slyšel myriády informací, jež mu Pangu ukázal, vztahující se k historii vesmíru a k osudu lidských bytostí. Aby se o tyto informace s vámi podělil, napsal dvě knihy – „Cesta Života“ a „Nashledanou, má duše“. Také by se o tyto informace rád podělil na výše zmíněné přednášce tak, že vás povede ke spatření obrazů a zaslechnutí zvuků ve vaší mysli, podobně jako v jeho zážitcích. Pro ty, jež se naučili první dvě úrovně (Pohybová a Nepohybová forma) Pangu Shengongu, bychom doporučili se zúčastnit kurzu Rozvíjení intuice pro doplnění Nepohybové formy. Přesný obsah každé přednášky se liší, intuitivní schopnosti zaberou určitý čas a úsilí, aby se zkultivovaly; proto možná budete chtít absolvovat tuto přednášku vícekrát pro více informací a většímu rozvinutí schopností. Také chceme dodat, že léčivá energie, jež Mistr Ou vysílá obecenstvu během této přednášky, je velmi silná.

 

PŘEDPOKLADY:

Nepohybová forma Pangu Shengongu

 

CENA:

1 700 Kč

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Zkontrolujte si, prosím, plán Mistra Ou, pro nalezení nejlepšího místa a času pro vás.

 

CO DOSTANETE:

 1. Mistr Ou vysílá energii zaměřenou na rozdílné struktury v mozku k usnadnění rozvoje intuitivních schopností, účastníci dostanou důkladné hluboké léčení, fyzicky i duševně, a Mistr Ou bude sdílet informace získané během svého osobního rozvoje. Na každé lekci jsou sdíleny nové informace.
 2. Mistr Ou vždycky říká svým studentům: „fyzické cvičení je základ, zatímco duševní pochopení je zkratka.“ Jeho přednášky jsou osvícené a projevují se na zdraví, srdci a duši, jež dosahují vyšší úrovně za kratší čas se stejným každodenním cvičením.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Retreat program

Retreat program je pokročilý výcvikový program podobný větším skupinovým výcvikovým táborům, ale v intimnějším prostředí a v mnohem menším měřítku. Mistr Ou bude mluvit o některých speciálních tématech v takové hloubce, jakou neuslyšíte na žádném jiném programu. Mistr Ou vám také uvaří a naučí vás, jak vařit a jíst zdravě.

„Starší použití slova „pokročit“ znamená „vyrůst“, a Mistr Ou poskytuje výcvik k pomoci vyrůst každému účastníkovi, s ohledem na jeho potřeby a touhy. Jsou zde nápadité přednášky, tvůrčí zpěv a lahodné jídlo. Nějakým způsobem má i běžná bílá rýže jedinečnou chuť, když ji uvaří Mandy nebo Mistr Ou“, řekl George Iber poté, co absolvoval svůj první Pangu Retreat program.

Je to obvykle čtyřdenní program během víkendu. Níže je přehled minulého Retreat programu.

 • Hloubkové přednášky Mistra Ou z knihy Cesta Života. Tato kniha je podkladem Pangu Shengongu, osobní prožitky Mistra Ou a esence kultury Pangu. Tyto přednášky prohloubí pochopení lásky a laskavosti a vztahu mezi duší a tělem. Toto jsou klíče k dosažení výsledků ve zlepšování zdraví, kvality života a zářivé budoucnosti.
 • Pangu Shengong skupinové cvičení. Budeme mít dvě skupinová cvičení PGSG Pohybové formy každý den. Také povzbuzujeme účastníky k trávení co možná nejvíce volného času cvičením Pangu Shengongu, včetně cvičení pohybové, nepohybové a pokročilých forem, hudební terapie a čtení Knihy Života. Zařídíme čítárnu pro čtení Knihy Života během volného času, k usnadnění možného prožití mystických jevů během čtení této knihy. Bude také dostupná malá skupinová diskuze o Knize Života.
 • Pangu Tai Chi (dobrovolné)
 • Pangu Yoga (dobrovolná)
 • Mistr Ou vám ukáže, jak uvařit zdravá a lahodná jídla.
 • Mistr Ou vás naučí psát kaligrafii.

 

Tento kurz není zatím v Evropě dostupný - chystáme přípravnou verzi na příští rok.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------