Léčivé schopnosti

Léčivé schopnosti – rozvíjení schopností PGSG léčitelského Čchi-kungu

 

POPIS KURZU:

Mistr Ou, Wen Wei vysvětluje cesty léčení s Čchi a naučí vás základní léčebné metody, jež můžete použít během praktikování.

U mnoha jiných forem Čchi-kungu je vyžadováno, aby je člověk cvičil léta předtím, než bude schopný poskytovat Čchi léčení. S PGSG se můžete stát léčitelem hned poté, co se naučíte Pohybovou formu a Léčitelské schopnosti. Tak dlouho, dokud následujete instrukce Mistra Ou, bude Vaše léčení mocné a účinné.

 

PŘEDPOKLADY:

Pohybová forma PGSG

 

CENA:

1 800 Kč

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Jsou 4 způsoby, jak se naučit léčivé schopnosti:

  • Soukromá učební lekce s Mistrem Ou, Wen Wei. Zavolejte, prosím,  pro domluvení schůzky. Učební lekce trvá přibližně jednu hodinu.
  • Přednáška o Léčivých schopnostech od Mistra Ou, Wen Wei. Mistr Ou pořádá workshopy a přednášky na různých místech. Zkontrolujte si, prosím, jeho plán pro nalezení nejlepšího místa a času pro vás.
  • Korespondenční kurz poskytovaný hlavní kanceláří Pangu Shengongu v San Franciscu. 
  • Učební lekce s kterýmkoli z instruktorů Pangu Shengong Léčivých schopností. Kontaktujte nás pro nalezení nejbližšího instruktora pro vás.

CO DOSTANETE:

 

  1. Léčivé schopnosti jsou předávány těm, kteří mají zájem pomáhat ostatním se zotavit z širokého spektra zdravotních problémů a zranění; za použití přímých léčivých schopností (z osoby na osobu) a schopností na dálku.
  2. Účastníkům je vyslána energie ke zlepšení jejich rozvoje diagnostických a ošetřovacích schopností.
  3. Tento kurz pomáhá jak začátečníkům, tak pokročilým praktikujícím ve zlepšování jejich léčivých schopností; opakování je silně doporučováno.
  4. Pokud projdete skrze celý nahoře zmíněný proces, budete schopní poskytovat lidem Čchi léčení s Pangu Shengong léčivými dovednostmi a energií.
  5. Pro korespondenční kurz dostanete některé další předměty včetně brožury s instrukcemi nastiňujícími Léčivé schopnosti a DVD s přednáškou o Léčivých schopnostech od Mistra Ou.