Nepohybová forma

Nepohybová forma – PGSG poznávací a smyslový rozvoj vnímání

 

POPIS KURZU:

Naučíte se základní principy Nepohybové formy Pangu Shengongu a jak cvičit Nepohybovou formu. Dostanete tipy, jak začlenit Nepohybovou formu do vašeho každodenního života k dosažení ohromujících výsledků.

Nepohybová forma je pokročilejší forma Čchi-kungu, není zde potřebný žádný pohyb. Forma je navržena tak, aby posílila nervový systém, Ducha, zvýšila mentální kapacitu a zkultivovala intuitivní schopnosti. Každodenní cvičení této formy ke vstřebání univerzální energie můžete praktikovat kdekoli, když vyloučíte obavy z ochrany soukromí nebo to, jak se na vás ostatní při této činnosti dívají.

PŘEDPOKLADY:

Absolvovaný kurz Pohybové formy Pangu Shengongu a její cvičení po dobu nejméně jednoho měsíce.

CENA:

1 600 Kč včetně přihlášky

TERMÍNY: 

Pokud termíny nejsou uvedeny (tzn. neprobíhá zrovna v nejbližší době otevřený kurz), napište nám.

CO DOSTANETE:

  1. Účastníci se naučí nepohyblivou formu Čchi-kungu, jež kultivuje energii pro rozdílné struktury a funkce mozku a centrální nervové soustavy k rozvinutí silnějších smyslových a poznávacích funkcí; to zahrnuje zlepšenou paměť, kreativitu, a je také dobrá pro zlepšení stavu míchy.
  2. Zlepšení duchovního rozvoje.
  3. Účastníci dostanou energii k zajištění zvýšených poznávacích a smyslových funkcí mozku. Energie je rovnocenná s energií přijatou během 1:1 léčebné lekce s Mistrem Ou. Na konci kurzu dostanete členskou kartu Nepohybové formy s vaším jménem. Pokud projdete skrze celý proces uvedený výše, dostanete nezbytnou Čchi energii života poskytnutou Mistrem Ou pro vaše další cvičení Pangu Shengongu.

 

Pro přihlášení na kurzy Nepohybové formy Pangu Shengong použijte, prosím, tento přihlašovací formulář.