Nepohybová forma

Nepohybová forma – PGSG poznávací a smyslový rozvoj vnímání

 

POPIS KURZU:

Naučíte se základní principy Nepohybové formy Pangu Shengongu a jak cvičit Nepohybovou formu. Dostanete tipy, jak začlenit Nepohybovou formu do vašeho každodenního života k dosažení ohromujících výsledků.

Nepohybová forma je pokročilejší forma Čchi-kungu, není zde potřebný žádný pohyb. Forma je navržena tak, aby posílila nervový systém, Ducha, zvýšila mentální kapacitu a zkultivovala intuitivní schopnosti. Každodenní cvičení této formy ke vstřebání univerzální energie můžete praktikovat kdekoli, když vyloučíte obavy z ochrany soukromí nebo to, jak se na vás ostatní při této činnosti dívají.

PŘEDPOKLADY:

Absolvovaný kurz Pohybové formy Pangu Shengongu a její cvičení po dobu nejméně jednoho měsíce.

CENA:

2 000 Kč

TERMÍNY: 

Pokud termíny nejsou uvedeny (tzn. neprobíhá zrovna v nejbližší době otevřený kurz), napište nám. V roce 2020 bude nepohyblivou formu vyučovat Mistr Vincent Chu během své návštěvy ČR v těchto destinacích - Zlín, Praha, Liberec. Předběžný termín jeho návštěvy je přelom listopad a prosinec2020.

CO DOSTANETE:

  1. Účastníci se naučí nepohyblivou formu Čchi-kungu, jež kultivuje energii pro rozdílné struktury a funkce mozku a centrální nervové soustavy k rozvinutí silnějších smyslových a poznávacích funkcí; to zahrnuje zlepšenou paměť, kreativitu, a je také dobrá pro zlepšení stavu míchy.
  2. Zlepšení duchovního rozvoje.
  3. Účastníci dostanou energii k zajištění zvýšených poznávacích a smyslových funkcí mozku. Energie je rovnocenná s energií přijatou během 1:1 léčebné lekce s Mistrem Ou. Na konci kurzu dostanete členskou kartu Nepohybové formy s vaším jménem. Pokud projdete skrze celý proces uvedený výše, dostanete nezbytnou Čchi energii života poskytnutou Mistrem Ou pro vaše další cvičení Pangu Shengongu.