Pangu jóga

Úvod:

Pangu Jóga, kterou vytvořil mistr Ou Wen Wei a Anisha Desai Fraser v říjnu 2011, je jemný a jedinečný styl jógy, který kombinuje výhody jógy a aspektů kultivace energie čikungu. Toto cvičení je pozváním k objevení hlubokého vztahu mezi člověkem, přírodou a vesmírem, k zažití hlubokého spojení s Božským Duchem a sdílení tohoto soucitu a laskavosti s ostatními. Světelné, energetické a léčebné principy Pangu Shengongu mistra Ou Wen Wei jsou naplněny pohybem a dechem jednoduché, ale výkonné jógové praxe, založené na lásce a laskavosti. Forma následuje pohyby jógy, ale vnitřní pocit a zkušenost je hluboce odlišný. Nemusíte mít žádné zkušenosti s jógou nebo čikungem, abyste mohli těžit z této nádherné cesty. Tento styl jógy zahrnuje mantry, pozice, vizualizaci a speciální dýchání, které vás hluboce spojuje s mocnou láskou a léčivou energií Pangu Shengongu skrze celou praxi. Začíná se jemným proudem pozic a končí se pránájámou a hluboce relaxační šavásanou. Tato praxe je jedinečná v tom, že praktikant je schopen přijímat výhody jak Pangu Shengongu, tak jógy, což zvyšuje zkušenost lásky a vstřebávání životní síly. Tento workshop jistě doplní vaši energetickou studnu a omladí duši. Získáte hlubokou zkušenost a pocity, které jdou nad rámec toho, co mohou slova popsat. Nejlepším způsobem, jak tomu porozumět, je zažít to.

Stvoření Pangu jógy:

"Věřím, že žijeme v době, kdy bychom měli spíše budovat mosty jednoty než separaci, v době, kdy integrace všech našich znalostí nás přivádí ke společnému účelu pro celé lidstvo. Můžeme sobě a ostatním přivést pravdu a lásku prostřednictvím mnoha cest, a to je moje naděje s Pangu jógou. V říjnu 2011 jsem požádala Mistra Ou, aby se mnou vytvořil Pangu jógu v naději, že toto úžasné cvičení a energii předáme více lidem po celém světě. S většinou čikungových stylů to trvá roky, aby se pomocí kultivace Čchi vybudoval silný základ. Během lekce Pangu jógy nebo některé z lekcí Pangu Mystického Čikungu existuje silný přenos, během něhož je základ této formy předán vám a vy na něm můžete navždy stavět. Je to jako software nahraný na pevný disk vašeho nervového systému, jako most mezi tělem a duší". ( Anisha Desai Fraser )

Léčebné účinky:

"Přínosy cvičení jsou příliš početné, než aby se daly spočítat. Mezi hlavní účinky hojení patří silné vnitřní tělo, jež reguluje a povzbuzuje svaly a šlachy, zdravý imunitní systém, jasná, klidná a soustředěná mysl, vyvážené emoce, vyvážený nervový systém, kultivace duše a transformace srdce a duše. Účinky této jógy jsou kumulativní, vytvářejí rezervoár mírové vitality a neustále posilují vaše Božské spojení pokaždé, když praktikujete. Jako praktikantka a učitelka Pangu Mystického Čikungu a spoluzakladatelka Pangu jógy vím, že toto všechno je pravda, a to jak skrze mé vlastní zkušenosti, tak i skrze zkušenosti mých studentů". ( Anisha Desai Fraser )

Kde se Pangu jógu naučit:

Anisha Desai Fraser nabízí kurzy Pangu jógy ve městě Raleigh v americkém státu Severní Karolína. Pro více informací prosím navštivte její web je ZDE.

V Česku se kurzy nabízejí také, pro více informací klikněte ZDE.