Detoxikační Pangu forma

Pangushengong Moving form (Pohybová forma) se zaměřením na eliminaci závislostí a detoxikaci  

Tento speciální způsob provádění Pohybové formy byl vytvořen Mistrem Ou Wen Wei pro pomoc všem, kteří trpí intoxikací organismu nebo jakoukoliv formou závislosti. Pravidelným cvičením je možné dosáhnout nejen eliminace toxických látek, které se v těle díky závislostem tvoří – a to nejen fyzických toxinů – různých chemických sloučenin, ale i psychických toxinů, jako je zvýšené napětí, stres nebo agresivita, které se závislostí souvisí.

Účinnost této formy byla ověřena studií, která proběhla v roce 2002 v Čínské lidově demokratické republice na vzorku drogově závislých a jejíž výsledky byly jasně vypovídající. Odkaz na ni je možné nalézt ZDE. Bohužel restriktivní opatření, která byla poté v Číně vydána, zabránila, aby tato forma terapie mohla být dále odborně zkoumána.

Doporučujeme cvičit tuto formu po jakýchkoliv stavech nadměrného působení chemických látek na organismus – např.: narkózy, anestézie, silné návykové léky, chemoterapie, otravy, pobyt v silně znečištěném ovzduší, lehké otravy jídlem apod. 

Závislostí je u této formy cvičení míněna nejen obecně nejvíce vnímaná závislost na psychotropních látkách, ale toto cvičení je prospěšné i u závislostí na lidech, činnostech, přístrojích nebo prožitcích, které se pro dotyčného stávají omezující, poškozující jeho zdravotní stav nebo sociální vztahy.

Pro tuto formu se doporučuje absolvovat nejprve minimálně Pohybovou formu ( nejlépe i Nepohybovou formu - není podmínkou! ) pro její lepší účinnost i pochopení.

Pohybovou formu na detoxikaci a odbourání závislostí vyučuje Mgr. Richard Jisl na speciálním kurzu.

Doba trvání: 2 hodiny

Náplň: Opakování Pohybové formy – skupinové cvíčení, teorie a nácvik Pohybové formy na detoxikaci a odstranění závislostí.

Cena: 2 000,- Kč/osoba

 

 

Termíny a místa výuky tohoto kurzu spolu s odkazem na přihlašovací formulář naleznete ZDE.

 

Na setkání s Vámi se těší

Richard Jisl