Pohybová forma

Pohybová forma – PGSG základní kultivace Čchi

POPIS KURZU:

Cvičení Pangu Shengong, známé také pod názvem Čchi-kung Nebe, Země, Slunce a Měsíce je původem čínská cvičební metoda, která pomáhá kultivovat ducha a fyzické zdraví. S úspěchem se používá k uvolnění napětí a harmonizaci tělesných funkcí. Léčivý čchi-kung je dnes předmětem učení a praktikování desítek tisíc lidí po celém světě. Tato nenáročná metoda proslula svým přímým účinkem při pravidelném cvičení. Pozitivní efekt spočívá v ústupu disharmonických projevů v tělesné i duševní rovině. Cvičením se lze dopracovat k vyrovnanému životnímu postoji, uvolnění vlastní energie a procitnutí ke střízlivějším myšlenkám. Pangu Shengong nachází v neposlední řadě také uplatnění, jedná-li se o tzv. "nevyléčitelné případy" a stále častěji pomáhá tam, kde konvenční léčebné metody nedosahují kýžených výsledků.

Pohybová forma je základ Pangu Shengongu, a její cvičení zabere asi 20 minut. Toto cvičení kultivuje Čchi, a je navrženo tak, aby podporovalo zdraví, vitalitu, rovnováhu a pocit pohody díky posílení Životní síly.

Naučíte se základní principy a jak cvičit pohybovou formu Pangu Shengongu. Dostanete základní instrukce o tom, jak a proč Pangu Shengong přináší lidem velké výhody.

 

PŘEDPOKLADY:

Žádné.

CENA:

2 000 Kč včetně přednášky

CO DOSTANETE:

  1. Účastníci se naučí formu Čchi-kungu, jež kultivuje Čchi pro rozvinutí silného energetického a fyzického těla, léčení těla z nemocí a zranění a pro umožnění a udržení optimálního zdraví.
  2.  Účastníci obdrží energii, jež jim pomůže v léčení nemocí a/nebo zranění; a k povznesení srdce a duše pro umožnění účinnější kultivace energie při cvičení tohoto Čchi-kungu.
  3. Na konci kurzu dostanete členskou kartu Pohybové formy s vaším jménem, a vizitku Mistra Ou, jež v sobě nese energii a je poskytována pouze studentům Pangu Shengongu. Pokud projdete skrze celý proces uvedený výše, dostanete nezbytnou Čchi energii života poskytnutou Mistrem Ou nebo Vaším instruktorem pro vaše další cvičení Pangu Shengongu.
  4. Kniha Pan Guův Mystický Qigong (Wen Wei Ou) jako důležitý studijní materiál pro další rozvoj a posílení účinků PGSG.