Pohybová forma

Pohybová forma – PGSG základní kultivace Čchi

POPIS KURZU:

Cvičení Pangu Shengong, známé také pod názvem Čchi-kung Nebe, Země, Slunce a Měsíce je původem čínská cvičební metoda, která pomáhá kultivovat ducha a fyzické zdraví. S úspěchem se používá k uvolnění napětí a harmonizaci tělesných funkcí. Léčivý čchi-kung je dnes předmětem učení a praktikování desítek tisíc lidí po celém světě. Tato nenáročná metoda proslula svým přímým účinkem při pravidelném cvičení. Pozitivní efekt spočívá v ústupu disharmonických projevů v tělesné i duševní rovině. Cvičením se lze dopracovat k vyrovnanému životnímu postoji, uvolnění vlastní energie a procitnutí ke střízlivějším myšlenkám. Pangu Shengong nachází v neposlední řadě také uplatnění, jedná-li se o tzv. "nevyléčitelné případy" a stále častěji pomáhá tam, kde konvenční léčebné metody nedosahují kýžených výsledků.

Pohybová forma je základ Pangu Shengongu, a její cvičení zabere asi 20 minut. Toto cvičení kultivuje Čchi, a je navrženo tak, aby podporovalo zdraví, vitalitu, rovnováhu a pocit pohody díky posílení Životní síly.

Naučíte se základní principy a jak cvičit pohybovou formu Pangu Shengongu. Dostanete základní instrukce o tom, jak a proč Pangu Shengong přináší lidem velké výhody.

 

PŘEDPOKLADY:

Žádné.

CENA:

1 600 Kč včetně přednášky

CO DOSTANETE:

  1. Účastníci se naučí formu Čchi-kungu, jež kultivuje Čchi pro rozvinutí silného energetického a fyzického těla, léčení těla z nemocí a zranění a pro umožnění a udržení optimálního zdraví.
  2.  Účastníci obdrží energii, jež jim pomůže v léčení nemocí a/nebo zranění; a k povznesení srdce a duše pro umožnění účinnější kultivace energie při cvičení tohoto Čchi-kungu.
  3. Na konci kurzu dostanete členskou kartu Pohybové formy s vaším jménem, a vizitku Mistra Ou, jež v sobě nese energii a je poskytována pouze studentům Pangu Shengongu. Pokud projdete skrze celý proces uvedený výše, dostanete nezbytnou Čchi energii života poskytnutou Mistrem Ou pro vaše další cvičení Pangu Shengongu.