Retreat program

Retreat program

Retreat program je pokročilý výcvikový program podobný větším skupinovým výcvikovým táborům, ale v intimnějším prostředí a v mnohem menším měřítku. Mistr Ou bude mluvit o některých speciálních tématech v takové hloubce, jakou neuslyšíte na žádném jiném programu. Mistr Ou vám také uvaří a naučí vás, jak vařit a jíst zdravě.

„Starší použití slova „pokročit“ znamená „vyrůst“, a Mistr Ou poskytuje výcvik k pomoci vyrůst každému účastníkovi, s ohledem na jeho potřeby a touhy. Jsou zde nápadité přednášky, tvůrčí zpěv a lahodné jídlo. Nějakým způsobem má i běžná bílá rýže jedinečnou chuť, když ji uvaří Mandy nebo Mistr Ou“, řekl George Iber poté, co absolvoval svůj první Pangu Retreat program.

Je to obvykle čtyřdenní program během víkendu. Níže je přehled minulého Retreat programu.

  • Hloubkové přednášky Mistra Ou z knihy Cesta Života. Tato kniha je podkladem Pangu Shengongu, osobní prožitky Mistra Ou a esence kultury Pangu. Tyto přednášky prohloubí pochopení lásky a laskavosti a vztahu mezi duší a tělem. Toto jsou klíče k dosažení výsledků ve zlepšování zdraví, kvality života a zářivé budoucnosti.
  • Pangu Shengong skupinové cvičení. Budeme mít dvě skupinová cvičení PGSG Pohybové formy každý den. Také povzbuzujeme účastníky k trávení co možná nejvíce volného času cvičením Pangu Shengongu, včetně cvičení pohybové, nepohybové a pokročilých forem, hudební terapie a čtení Knihy Života. Zařídíme čítárnu pro čtení Knihy Života během volného času, k usnadnění možného prožití mystických jevů během čtení této knihy. Bude také dostupná malá skupinová diskuze o Knize Života.
  • Pangu Tai Chi (dobrovolné)
  • Pangu Yoga (dobrovolná)
  • Mistr Ou vám ukáže, jak uvařit zdravá a lahodná jídla.
  • Mistr Ou vás naučí psát kaligrafii.

Tento kurz není zatím v Evropě dostupný - chystáme přípravnou verzi na příští rok.