Rozvíjení intuice

Rozvíjení intuice

POPIS KURZU:

Tento kurz je pokračování Nepohybové formy, je zároveň přednáškou a také speciálním vizualizačním průvodcem navrženým k rozvoji intuice. Tato přednáška praktikujícím pomůže k většímu porozumění Nepohybové formy Pangu Shengongu. Mistr Ou povede obecenstvo k prozkoumání světa za nám známým fyzickým světem. Účastnici mohou spatřit krásu budoucího světa nebo rozvíjení vesmíru, nebo dokonce ochutnat některé lahodné ovoce… Mistr Ou má konverzaci s Pangu neustále již od roku 1974, ve své hlavě viděl a slyšel myriády informací, jež mu Pangu ukázal, vztahující se k historii vesmíru a k osudu lidských bytostí. Aby se o tyto informace s vámi podělil, napsal dvě knihy – „Cesta Života“ a „Nashledanou, má duše“. Také by se o tyto informace rád podělil na výše zmíněné přednášce tak, že vás povede ke spatření obrazů a zaslechnutí zvuků ve vaší mysli, podobně jako v jeho zážitcích. Pro ty, jež se naučili první dvě úrovně (Pohybová a Nepohybová forma) Pangu Shengongu, bychom doporučili se zúčastnit kurzu Rozvíjení intuice pro doplnění Nepohybové formy. Přesný obsah každé přednášky se liší, intuitivní schopnosti zaberou určitý čas a úsilí, aby se zkultivovaly; proto možná budete chtít absolvovat tuto přednášku vícekrát pro více informací a většímu rozvinutí schopností. Také chceme dodat, že léčivá energie, jež Mistr Ou vysílá obecenstvu během této přednášky, je velmi silná.

 

PŘEDPOKLADY:

Nepohybová forma Pangu Shengongu

 

CENA:

1 700 Kč

 

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Zkontrolujte si, prosím, plán Mistra Ou, pro nalezení nejlepšího místa a času pro vás.

CO DOSTANETE:

  1. Mistr Ou vysílá energii zaměřenou na rozdílné struktury v mozku k usnadnění rozvoje intuitivních schopností, účastníci dostanou důkladné hluboké léčení, fyzicky i duševně, a Mistr Ou bude sdílet informace získané během svého osobního rozvoje. Na každé lekci jsou sdíleny nové informace.
  2. Mistr Ou vždycky říká svým studentům: „fyzické cvičení je základ, zatímco duševní pochopení je zkratka.“ Jeho přednášky jsou osvícené a projevují se na zdraví, srdci a duši, jež dosahují vyšší úrovně za kratší čas se stejným každodenním cvičením.