Zhuštěná forma

Pokročilá-Zhuštěná forma

POPIS KURZU:

Naučíte se, jak cvičit zhuštěnou formu a prozkoumáte filozofii PGSG a Cesty Života na hlubší úrovni.

Pokročilá-Zhuštěná forma je kratší forma a přináší silnější účinky. Pouze ti praktikující, jež dosáhli určitého stupně, jsou způsobilí k tomu, naučit se tuto pokročilou formu.

PŘEDPOKLADY:

Aspoň 6 měsíců každodenního cvičení jak Pohybové, tak Nepohybové formy Pangu Shengongu.

CENA:

1 700 Kč

JAK SE PŘIHLÁSIT:

Jsou 2 způsoby, jak se naučit Pokročilou-Zhuštěnou formu:

  • Soukromá výuková lekce s Mistrem Ou Wen Wei. Výuková lekce trvá asi jednu hodinu. Může se odehrát osobně nebo přes Skype.
  • Přednáška s kurzem Zhuštěné formy od Mistra Ou, Wen Wei. Mistr Ou pořádá workshopy a lekce na různých místech. Zkontrolujte si prosím jeho plán pro nalezení nejlepšího místa a času pro vás.
  • S návštěvou Mistra Ou předběžně počítáme v květnu 2021 v ČR (Praha a Liberec)!!!

Co dostanete:

  1. Tento kurz byl navržen jako odměna pro ty, kdo pilně cvičili jak Pohybovou formu základní kultivace Čchi, tak poznávací a smyslově rozvíjející Nepohybovou formu po 6 měsíců. Je nezbytné cvičit po dobu aspoň 6 měsíců, aby bylo tělo schopné vstřebat Čchi v tomto zrychleném tempu. Tato metoda Čchi-kungu kultivuje Čchi 3x rychleji než obě - Pohybová forma základní kultivace Čchi a poznávací a smyslově rozvíjející Nepohybová forma.
  2. Během dobíjení je energie vyslána účastníkům pro podporu povznesení srdce a duše, zajištění optimálního zdraví a léčení zranění a nemocí.
  3. Pokud projdete celým procesem uvedeným výše, získáte nezbytnou základní Čchi energii života od Mistra Ou pro vaše další cvičení Zhuštěné formy. Porozumíte do větší hloubky léčivým principům a filozofii Pangu Shengongu.