Pangu Shengong

Pangu Shengong: léčivý Čchi-kung

Pangu Shengong je jednoduchá, vysoce účinná a snadno naučitelná metoda Čchi-kungu (Energetická kultivace), jež zlepšuje zdraví, tělesnou i duševní pohodu a vitalitu.

Pravidelné cvičení poskytuje pocit klidu, optimismu a pocity spokojenosti. Tisíce lidí používá tuto metodu k zotavení se z některých nejvážnějších zdravotních problémů, a pokračují v naplňování svých životů dobrým zdravím a vitalitou.

Průkopnické je, co se týče většiny cvičení Čchi-kungu, že toto 15-20 minutové cvičení PGSG poskytuje více výhod než původní Čchi-kungy, jež vyžadují více času a větší úsilí. Nejsou zde žádná omezení. Kdokoli jakéhokoli věku nebo s jakýmikoli schopnostmi se může zúčastnit.

 

Rozhovor s Richardem Jislem o cvičení Pangu Shengong

 

Pangu Shengong je celistvý léčivý systém. Skládá se z Pohybové formy, z Nepohybové (meditační) formy a z Pokročilé-Zhuštěné formy. Pangu Shengong také zahrnuje kurz léčivých dovedností a učitelský vzdělávací program pro ty, kdo chtějí pomoci ostatním s touto mocnou metodou.

Fyzické techniky Pangu Shengongu jsou prosté a jednoduché na naučení, ale obsah je bohatý a filozofie je hluboká. Hlubší porozumění jejich obsahu a filozofie vždy pomůže praktikujícím dosáhnout větších výsledků se stejným prostým cvičením. Z tohoto důvodu Mistr Ou také poskytuje různé pravidelné hodiny, aby pomohl svým studentům prohloubit jejich znalosti, např. Rozvíjení intuice, Speciální předměty a Intenzivní program pro pokročilé.

Pět součástí praxe PGSG pro zdravý, šťastný a dlouhý život zahrnuje:

  1. Procvičování PGSG forem cvičení.
  2. Čtení knih Mistra Ou Wen Wei.
  3. Praxe v používání léčebných technik PGSG pro druhé.
  4. Praxe vedení druhých, aby se naučili techniky PGSG.
  5. Praxe v kultivaci a vedení sebe sama s laskavostí.

Kurzy Pohybové formy, kurzy Nepohybové formy a kurzy léčivých schopností jsou mimo jiné schválené pro získání NCCAOM PDA kreditů pro licencované akupunkturisty v USA. 

 

Pokud máte zájem o podporu Vašeho zdravotního stavu pomocí předávání energie Pangu Shengong na dálku od Mgr. Richarda Jisla, napište na naši e-mailovou adresu!!