Terapie

Terapie Pangu Shengong

Čchi-kung Pangu Shengong není pouze cvičení, umožňující uzdravit sebe sama. Je to také excelentní způsob pro terapeutickou pomoc druhým lidem.

 Mgr. Richard Jisl je zkušeným a úspěšným terapeutem PGSG, a to jak při řešení zdravotních obtíží při individuálních sezeních, tak při terapii na velké vzdálenosti.

Absolvování terapie Pangu Shengong je možné jako privátní sezení nebo přenosem terapie na dálku.

 

Cestujete a nemáte čas na návštěvu terapie osobně? 

Nemějte obavy, můžeme Vám nabídnout terapii na dálku! Něco mezi virtuální akupunkturou a Shiatsu, čakrální terapií nebo odblokováním zad v pohodlí Vašeho domova nebo během cestování, popřípadě v pracovní pauze Vašeho nabitého programu. Můžete si vytvořit klidné a pohodové místo bez cestování, hledání místa na parkování a stresu. Výsledky jsou stejné s výhodou toho, že nemusíte opouštět místo, kde se zrovna nacházíte, neztrácíte další čas a nepropásnete vaše sezení, když musíte odjet! 
 

Jak to funguje? 

Terapie na dálku se na Dálném východě i u mnoha jiných vyspělých civilizací používá od nepaměti. Západní medicína tuto možnost terapie zanedbává, ale mnohým se uleví, když si zatelefonují s lékařem a on nevědomky vyšle svou energii směrem k pacientovi. Mgr. Richard Jisl je trénovaný terapeut v distančním léčení, který studoval mnoho způsobů používání léčebné terapie na dálku a díky svému zdravotnickému vzdělání si dlouho udržoval skeptický odstup od těchto forem péče o zdraví. Až vlastní výsledky s klienty, kteří byli v tísni a žádali pomoc, někdy stovky kilometrů vzdáleni, ho přesvědčili o účinnosti a správnosti tohoto způsobu terapie. Zároveň nám tento způsob terapie ukazuje, že vzdálenost mezi námi je jen iluze. Naše schopnosti už dávno v minulosti inspirovali vědce k vytvoření umělých mostů mezi lidmi, jako jsou telefon, rádio nebo internet. Schopnosti našeho úžasného organismu jsou stále ještě nedostatečně prozkoumány.  V moderní terminologii každý člověk v sobě nese energetickou frekvenci, která je shodná pro každého (a všechno), (a kterou dávní Mistři nazývali Božským propojením) a také frekvenci energie vlastní jen tomu jedinému člověku nebo bytosti, kterou můžeme přirovnat otiskům prstů nebo vzoru naší oční sítnice. Terapie přenosem energie na dlouhou vzdálenost se děje díky této „Božské energetické frekvenci“ a v rámci tohoto terapeutického sezení dochází i k interakci mezi terapeutovou a příjemcovou vnitřní energetickou frekvencí. V tomto případě dochází ke stimulaci, která je podobná vpichu akupunkturní jehly nebo tlaku na akupresurní bod obdobným způsobem díky účinkům vstupu Čchi do organismu a jejímu rozváděním po těle díky koncentraci a záměru, směřující k uzdravení dotyčného.

Léčebnou energii je možné vyslat pro jakýkoliv druh obtíží a je vcelku jedno, zda jsou fyzického, mentálního, emocionálního nebo spirituálního rázu, a to na jakoukoliv vzdálenost. Zlepšení stavu může opět probíhat buď okamžitě nebo postupně v průběhu času, obdobně jako v případě akupunktury, Shiatsu nebo klasické rehabilitace. Příjemcova odpověď může být velmi různorodá, tak, jako u jiných typů terapií. On či ona se mohou cítit excitovaní, vnímat teplo nebo chlad, mravenčení nebo nezvyklé pocity v různých částech těla nebo cítit zklidnění a relaxaci.

V průběhu sezení můžete být ve spojení s terapeutem po telefonu a na začátku a na konci si promluvit o vašich pocitech a obtížích, popřípadě o dalších krocích. 

Jak probíhá přenos energie na dálku?

  1. Nejprve si dohodnete telefonicky nebo mailem termín sezení tak, aby v čase sezení jste měli zajištěný klid v soukromí bez vyrušování.
  2. Pokud se kontaktujete mailem nebo SMS zprávou je vhodné zaslat Vaši fotografii nebo popřípadě i informace o Vašem zdravotním stavu.
  3. Terapie na dálku trvá 20minut a její cena je 800,-Kč nebo 30EUR za jedno sezení. Zde najdete číslo účtu pro zaslání platby.Čú: 107-3449750227/0100; pro platby ze zahraničí - IBAN: CZ7201000001073449750227; BIC: KOMBCZPPXXX
  4. V potvrzovacím e-mailu nebo zprávě dostanete instrukce pro příjem PGSG léčebné energie. Není třeba absolvovat sezení po telefonu nebo internetu, také nepotřebujete telefon ani PC. Výhodou je absolvovat sezení na klidném místě bez nežádoucího vyrušování.
  5. Do 3dnů po sezení, prosím, sdělte své pocity během a po sezení.
  6. Často je účinnější absolvovat sérii sezení a také dostat zpětnou vazbu a další doporučení, jak pracovat na Vašem zdravotním stavu.